Усилители мобильного сигналаРепитеры gsmУсилители 3GGsm РетрансляторУсилители мобильной связи КиевстарНет сигнала МТС Киевстар


    Усилители мобильной связи для Вас!Погана якість стільникового зв'язку — серйозна проблема, яку можна вирішити за допомогою сучасного спеціалізованого обладнання. Посилити сигнал і забезпечити комунікацію мобільних пристроїв з базовою станцією оператора допоможе репітер. Це аналогове або цифрове пристрій, призначений для обробки і посилення сигналу для подальшої ретрансляції.

репітер

 

Щоб самостійно вибрати репітер, бажано мати мінімальні знання основ бездротових комунікаційних технологій. Рядовому користувачеві не обов'язково знати, що являє собою коефіцієнт стоячої хвилі по напрузі (КСХН) або як значення групової затримки впливає на функціональність приладу. Досить звертати увагу на основні характеристики, яких не так багато:

робочий діапазон;

коефіціент посилення;

площа покриття.

Значення інших параметрів більше цікаві фахівцям, і відносяться до нюансів конструкторських рішень. Вони не роблять глобального впливу на функціональність приладів, тому користувачі можуть не акцентувати на них свою увагу.

РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН

Робочий діапазон — основна характеристика. Це спектр частоти радіохвиль, які здатний обробляти і посилювати ррепітер. Зрозуміло, робочий діапазон повинен відповідати частоті сигналу мобільного оператора. Виробники пропонують кілька варіантів:

однодіапазонні: 900, 1800, 2100, 2600 МГц;

дводіапазонні: 800/900, 900/1800, 900/2100, 1800/2100, 2100/2600 МГц;

трьохдіапазонні: 900/1800/2100, 1800/2100/2600 МГц;

пятідіапазонний: 800/900/1800/2100/2600 МГц.

Таким чином у користувачів з'являється можливість вибрати репітер gsm, який ідеально підходить для використання в залежності від конкретних обставин. 

КОЕФІЦІЕНТ ПОСИЛЕННЯ

Коефіцієнт посилення — не менш важлива характеристика, ніж робочий діапазон. Параметр вказує, наскільки репітер здатний збільшити силу вхідного сигналу. На ринку представлені моделі з показниками від 60 до 100 дБ. Важливо правильно вибрати значення КУ, щоб він дозволяв забезпечити стабільний обмін даними між телефоном і базовою ретранслятором, але не був при цьому невиправдано високим, так як продуктивність обладнання багато в чому визначає його вартість. 

Якість мобільного зв'язку оцінюється в залежності від значення сили вхідного сигналу в дБм:

відмінно — -65 і більше;

добре — від -66 до -79;

задовільно — від -80 до -89;

погано — від -90 до -99.

Зверніть увагу на знак мінус перед цифрами і не забувайте, що -65 більше за значенням, ніж -99. Починаючи з позначки -80 вже можна застосовувати підсилювач, якщо ви розраховуєте на 100% якість зв'язку. При таких обставинах починаються проблеми зі стабільністю прийому і передачі даних, що в деяких випадках неприпустимо. 

РОЗРАХУНОК КОЕФІЦІЄНТА ПОСИЛЕННЯ

В один прийом розрахувати необхідний коефіцієнт посилення, щоб вибрати ретрансляція, не вийде. Недостатньо з -90 дБм входить сигналу відняти бажані -65 дБм і отримати КУ в 25 дБ. Це не вірно. Все складніше, тому що змінних в рівнянні насправді більше. Розглянемо конкретний приклад з усіма значеннями і арифметичними діями:

-90 — вхідний сигнал;

+11 — посилення на приймальною антеною;

-3 — загасання в кабелі довжиною 10 м;

+60 — посилення в Репітер;

+7 — посилення на передавальної антени.

Після розрахунку ми отримаємо -15 дБм. У цьому випадку ми отримаємо зону покриття 5-6м в прямої видимості від передавальної антени репітера.Тільки застосувавши репітер з коефіцієнтом посилення 80 дБ, ми доб'ємося кращого результату — +5 дБм. Може здатися, що це багато, проте не варто забувати про ефект загасання електромагнітних хвиль в просторі, яке до сих пір ми не брали до уваги. Тим часом сигнал 1800 МГц втрачає 50 дБ на відстані 4м, тому на такій дистанції телефон буде приймати сигнал -45 дБм. Це буде відповідати 5 контрольними позначками на шкалі з рівнем сигналу на телефоні. Так само потужності цього сигналу вистачить для проходження міжкімнатних стіни, що б в сусідній кімнаті був впевнений прийом сигналу стільникового зв'язку. 

ПЛОЩА ПОКРИТТЯ

Площа покриття безпосередньо залежить від потужності ретранслюються сигналу в мВт (або дБм). Якщо звернути увагу на відповідні параметри в описі технічних характеристик пропонованих дводіапазонних моделей підсилювачів 900/1800 МГц, серед яких нам пропонують вибрати відповідну, то ми побачимо приблизно таку картину: при КУ 70 дБ заявлена ​​максимальна потужність 21 дБм (126 мВт) і площа покриття до 800 кв. м.

Перш ніж вибрати модель, ви повинні розуміти різницю між технічними характеристиками репитера в теорії і його ефективністю на практиці. Ми розглянули приклад, в якому за допомогою підсилювача на 80 дБ змогли отримати сигнал 5 дБм, а КУ на 70 дБ дав дуже маленьку зону покриття, не кажучи про те, щоб забезпечити 21 дБм на виході.

Аналогічна ситуація з площею покриття. Якщо все ж таки вдасться домогтися 126 мВт, то максимум на що можна розраховувати — 500 кв. м. для GSM 900 і 370 кв. м. для GSM 1800, і це при ідеальних умовах відкритого простору.

Про виробника Репітер

Вибрати відверто недорогий ретрансляція невідомого бренду азіатського походження — погана ідея, незважаючи на вкрай привабливу ціну. Продукція відомих брендів має істотні переваги:

високий ступінь надійності завдяки продуманій конструкції і якісним компонентам;

відповідність пристрою заявленим характеристикам;

економне споживання електроенергії;

застосування останніх розробок електроніки та сучасних технологій бездротових комунікацій для досягнення максимальної ефективності роботи приладу;

тривалий термін експлуатації.

Моделі сумнівного походження не володіють перерахованими характеристиками. Єдине достоїнство — ціна, яка тим часом все одно не забезпечує вигоду через вкрай низької надійності і ефективності подібних репитеров.

Серед виробників відмінно зарекомендувала себе торгова марка Amplitek, яка спеціалізується на розробці і виробництві професійного обладнання для посилення стільникового зв'язку. Репітер цього або аналогічного за рівнем виробника ми і рекомендуємо вибрати.

Функціональні можливості СУЧАСНИХ Репітер

Прикладом сучасного репитера може служити відносно нова модель Amplitek GW (LED). Це двохдіапазонний варіант, який призначений для посилення найбільш використовуваних частот — 900 і 2100 МГц. Характеристики:

одночасне посилення голосового зв'язку і високошвидкісного інтернету;

діапазон вхідної напруги від 90 до 264 В;

компактні габарити;

автоматична і ручне регулювання посилення;

підтримка EGSM;

автоматичний захист від перевантаження;

КУ до 75 дБ;

вихідна потужність до 25 дБм (320 мВт) що забезпечує впевнену зону покриття до 1000 кв. м для GSM 900 і 900 кв. м. для GSM 2100.

Також виробник пропонує більш прості, але не менш надійні репітери. Наприклад, нова модель DW- може з мінімальними витратами посилити сигнал стандартів EGSM, GSM, UMTS.

Это интересно:

  1. Репітер 4G
  2. Что нужно делать, если телефон плохо ловит сеть
  3. Сильний сигналу мобільного зв’язку в заміському будинку
  4. Репитер GPS
  5. Репитеры gsm б/у
Новости и статьи

Репитер в офис, в дом, квартиру Почему нет мобильной связи? Характеристика GSM сигнала Улучшить прием сигнала мобильного телефона в дома Замер уровня gsm сигнала Влияние репитера на здоровье человека Затухание GSM сигнала Влияние репитера на здоровье человека Затухание GSM сигнала Усиление сигнала Киевстар, МТС, лайф Выбрать и купить репитер CDMA Пассивное усиление мобильной GSM связи Улучшение качества мобильной связи Анализ рынка сотовой связи Украины 2012 Мобильных операторов могут наказывать за плохую связь

Публикации

Явление интерференции GSM сигнала и радиоволн Ускоритель 3g модема Настройка репитера PicoCell 900 SXA Усилитель GSM сигнала для мобильного телефона Как защитится от прослушки мобильного телефона Оператор мобильной связи Life:) Улучшить прием сигнала мобильного телефона в дома Есть ли жизнь без мобильных телефонов Усилители 3G/CDMA сигнала модема Антенный усилитель мобильного сигнала GSM антенна. Как выбрать и купить? Купить репитер GSM Бойкот МТС Украина

Оставить комментарий