Усилители мобильного сигналаРепитеры gsmУсилители 3GGsm РетрансляторУсилители мобильной связи КиевстарНет сигнала МТС Киевстар


    Усилители мобильной связи для Вас!Часто за межами великих міст, на дачах сильно погіршується якість стільникового зв'язку. Розмова може перериватися, обриватися або мобільний телефон може зовсім не знаходити мережу оператора. Дві основні причини цих лих — велика відстань до базової станції і різні перешкоди на шляху поширення сигналу. Вирішити проблеми з нестабільною голосовим зв'язком за містом можна двома способами: встановивши стаціонарний GSM-телефон або посиливши стільниковий сигнал на всій площі.

як посилити сигнал

 

Стаціонарний GSM-телефон з потужною виносної антеною

 

Стаціонарний GSM-телефон з потужною виносної антеною

 

Перевага стаціонарних GSM-телефонів в порівнянні зі звичайними мобільними телефонами — наявність роз'єму для підключення зовнішньої антени. Потужна виносна антена встановлюється на даху будівлі або на спеціальній щоглі і направляється в сторону базової станції стільникового оператора. SIM-карта з відповідним тарифом встановлюється безпосередньо в GSM-телефон.

 

невисока ціна

 

Вартість комплекту — від 2000 грн.

 

SIM-карта встановлюється в GSM-телефон

 

Для стаціонарного стільникового телефону потрібна окрема SIM-карта, інакше вам доведеться постійно переставляти SIM-карту зі свого смартфона в GSM-телефон і назад.

 

проста настройка

 

Правильно встановіть антену, підключіть її до GSM-телефону — і все, настройка завершена!

 

Місце зв'язку прив'язане до розташування телефону і антени

 

Щоб перемістити стаціонарний GSM-телефон в іншу кімнату, потрібно заново протягнути кабель і змістити антену.

 

 

 

Для кожної SIM-карти потрібен окремий апарат

 

Щоб одночасно підключити кілька SIM-карт, буде потрібно встановити кілька GSM-телефонів.

 

Популярні моделі:

 

Стаціонарний GSM- телефон Huawei ETS5623 з виносної антеною BS-900-14

Стаціонарний GSM-телефон Dadget MT3020B з виносної антеною Тріада 935

Стаціонарний GSM-телефон Termit FixPhone v2 з панельної антеною Nitsa-6

Комплект GSM-репитера (підсилювача)

 

Стаціонарний GSM-телефон з потужною виносної антеною

 

За допомогою комплекту на основі активного підсилювача (репитера) можна поліпшити якість зв'язку на всій площі приміщення. Репитер приймає сигнал від зовнішньої антени, підсилює його і потім передає на внутрішню (роздає) антену. Внутрішня антена випромінює посилений сигнал і забезпечує якісний голосовий зв'язок.

 

 

Підтримка всіх операторів

 

Репитер підсилює всі сигнали в певному частотному діапазоні і, таким чином, не обмежений одним стільниковим оператором.

 

Більш висока ціна

 

Вартість комплекту — від 6000 грн.

 

У кожного користувача своя SIM-карта

 

Оскільки посилений сигнал поширюється по всьому приміщенню, користувачі можуть використовувати свої смартфони та інші пристрої без будь-яких обмежень.

 

Складніша настройка

 

Налаштувати систему посилення на основі репитера трохи складніше, ніж стаціонарний GSM-телефон. Але не варто боятися! Наші комплекти забезпечені вичерпної інструкцією, що пояснює всі нюанси і дозволяє уникнути найбільш частих проблем при установці.

 

Можливість установки подвійного репитера GSM і 3G

 

У продажу є дводіапазонні репітери, які посилюють не тільки голосовий зв'язок, а й широкосмуговий 3G-інтернет!

Это интересно:

  1. Усилить сигнал сотовой связи своими руками
  2. Слабый сигнал GSM
  3. Как усилить сигнал на телефоне
  4. Что нужно делать, если телефон плохо ловит сеть
  5. Как усилить сигнал мобильного интернета
Рубрики: Статьи
Новости и статьи

Репитер в офис, в дом, квартиру Почему нет мобильной связи? Характеристика GSM сигнала Улучшить прием сигнала мобильного телефона в дома Замер уровня gsm сигнала Влияние репитера на здоровье человека Затухание GSM сигнала Влияние репитера на здоровье человека Затухание GSM сигнала Усиление сигнала Киевстар, МТС, лайф Выбрать и купить репитер CDMA Пассивное усиление мобильной GSM связи Улучшение качества мобильной связи Анализ рынка сотовой связи Украины 2012 Мобильных операторов могут наказывать за плохую связь

Публикации

Явление интерференции GSM сигнала и радиоволн Ускоритель 3g модема Настройка репитера PicoCell 900 SXA Усилитель GSM сигнала для мобильного телефона Как защитится от прослушки мобильного телефона Оператор мобильной связи Life:) Улучшить прием сигнала мобильного телефона в дома Есть ли жизнь без мобильных телефонов Усилители 3G/CDMA сигнала модема Антенный усилитель мобильного сигнала GSM антенна. Как выбрать и купить? Купить репитер GSM Бойкот МТС Украина

Оставить комментарий